VOLEJTE ZDARMA   8-16 hod.   800 021 022

Matrace Zdeněk 1+1

  • Matrace Zdeněk 1+1
3 až 14 dní
 23.03.2021
  350 Kč
Naše cena: 6 670 Kč
Podobný model:* 0 Kč

Je nám líto, ale tento produkt se již bohužel neprodává

Pro další barevné varianty volejte 800 021 022

Akce 1 + 1 zdarma. Matrace z elastické pěny Základní typ matrace splňující všechny standardy a požadavky na zdravý spánek. Matrace disponuje tvrdší a měkčí stranou, snímatelným a pratelným potahem. Profilované jádro zajistí dobrou vzdušnost a tím i suché klima v matraci. Materiál: Eliocell pěna (elastická pěna), Nosnost matrace: 120 kg, Tuhost matrace: 3 (jako na pohovce) 4 (jako na cvičební podložce), Potah: Greentex, Snímatelný potah: ano, Praní potahu: 60 °C, Možnost atypických rozměrů: ano, Záruka: 3 roky.

TUTO MATRACI JE VHODNÉ ULOŽIT NA: - Statický rošt - Laťový, lamelový nebo segmentový. Dává matraci kvalitní základnu bez schopnosti polohování. Hlavním parametrem je tvrdost lamel nebo segmentů. - Polohovací rošt - Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové. - Pevnou desku - Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrávání matrace.

TATO MATRACE POMÁHÁ PŘEDCHÁZET: - Bolestem bederní a krční páteře - Elastická pěna zabezpečuje tělu anatomicky správnou polohu při ležení a tím obstarává důležité uvolnění a relaxaci svalů celého pohybového aparátu. - Neklidnému spaní - Elastická pěna ustálí tělo do ideální polohy a tím snižuje převalování a rotování na posteli během noci.

POPIS: Základní typ matrace splňující všechny standardy a požadavky na zdravý spánek. Matrace disponuje tvrdší a měkčí stranou, snímatelným a pratelným potahem. Profilované jádro zajistí dobrou vzdušnost a tím i suché klima v matraci. ELIOCELL – speciální PUR-pěna s hustotou 35 kg/m3.

INFORMACE O POTAHU GREENTEX – skutečná revoluce v ochraně matrace před alergeny oceněná mezinárodní odbornou komisí na prestižním veletrhu INTERZUM.

GREENTEX je čistě přírodní úpravou látky přátelskými probiotiky, které: – zbavují látku alergenů; – pohlcují vlhkost čímž zabraňují vzniku plísní; – spotřebovávají potravu roztočům a bakteriím, tím efektivně eliminují jejich výskyt; – odstraňují případný nežádoucí zápach; K aktivaci probiotik dochází vždy, když se do látky dostanou živiny (úlomky kůže, pot atd.). Laboratorními testy renomovaných institucí bylo prokázáno, že tato probiotická úprava dokáže látku dlouhodobě udržet bez alergenů. Látka GREENTEX je přímo předurčena pro všechny skupiny alergiků a astmatiků.

Cena za 2 kusy matrací!

Šířka 90 cm
Výška 16, 20, 24 cm
Hloubka 200 cm
Potah Greentex
Nosnost 120 kg

Dostupné varianty:


6 670 Kč
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online