-23%

Matrace Primátor bio-ex

12 249,00 24 472,00 Doprava zdarma

Za 1 až 3 týdny u vás!
Spočítat splátky

Katalogové číslo: 4228 Kategorie: , ,

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Luxusní taštičková matrace se sedmi anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu v oblasti hlavy, ramen, trupu, boku a nohou a tím zabezpečuje ideální oporu Vaši páteře. Sedmi zónové taštičkové jádro je tvořeno 250 kusy soudečkových pružin uložených v netkané textilii. Vynikající vzdušnost matrace je zabezpečena roznášecí vrstvou z přírodního materiálu Seasell na jedné straně a na druhé straně deskou z kokosového vlákna, a s použitím sedmi zónové 4 cm vysoké komfortní HR studené pěny.

Potah Bamboo je utkán s příměsí přírodního bambusového vlákna, má atraktivním designem je příjemný na dotek a splňuje všechny požadavky na hygienický a antialergický potah je současně ošetřen proti roztočům. U látky je použit prošev s vysokou gramáží dutého vlákna, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace. Potah je snímatelný a pratelný. Tuhost 3, Výška matrace s potahem 22 cm, Potah Bamboo Výška 22, Prodyšnost Vynikající, Záruka 3 roky.

Materiál HR pěna + taštičková pružina, Tvrdost středně tvrdá, Určení Muži, ženy, děti, Zóny 7, Nosnost 110 kg potah ALOE VERA prošitý s PES vláknem – gramáž 200 g/m2; vrchní a spodní profil: studená (HR) pěna o hustotě 38 kg/m3; chránič pružiny: T3 – přírodní SEACELL vlákno, T4 – přírodní kokosové vlákno; střed: taštičková pružina systém 350; FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti.

Hloubka

Výška

Šířka

Potah

Nosnost

Loading comments...
Přejít nahoru