-23%

Matrace Polis

3 290,00 6 103,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Katalogové číslo: 23460 Kategorie: ,

Taštičková matrace Polis. Aranžujete ložnici? Při volbě postele mějte na paměti správné přizpůsobení matrace, která Vám zaručí zdravý a klidný spánek. Taštičková matrace Polis Vám pomůže správně ochránit páteř a zajistí maximální pohodlí.

Taštičková matrace Polis – moderní konstrukce a funkčnost Taštičkové matrace jsou charakteristické správně přizpůsobenou tvrdostí, která se projevuje pohodlným odpočinkem a stabilizací těla vleže. Model Polis je navíc vybaven materiály, které zlepšují úroveň pohodlí a pozitivně ovlivňují pružnost a elasticitu matrace. Spodní část tvoří latexová vrstva tloušťky 2 cm. Dalšími prvky jsou dvě vrstvy plsti, které chrání vrchní a spodní část taštičkových pružin. Kdežto vrchní část matrace je vytvořena vysoce kvalitní pěnou HR tloušťky 2 cm, která navíc matraci stabilizuje. Model je také vybaven povlakem, jenž je vyroben z materiálu odolného proti prodření a zašpinění. Použití nejmodernější technologie výroby způsobuje, že taštičková matrace Polis má dobrou cirkulaci vzduchu a nehromadí se v ní prach – díky čemuž má antialergické vlastnosti a může být používána také v dětských postelích.

Taštičková matrace Polis – záruka kvalitního spánku Správná výplň matrace je klíčem k pocitu pohodlí během jejího používání. Stabilita a pružnost modelu Polis je umocněna bodovou podporou těla, která ovlivňuje odlehčení páteře a také její udržení ve správné poloze, jež ji chrání před vadným držením těla. Tato matrace je dostupná v rozměrech 80/90/120/140/160/180/200×200 cm, díky čemuž není její přizpůsobení specifikaci postele žádným problémem. Pokud chcete pečovat o hygienický a zdravý spánek, rozhodněte se pro matraci Polis – model doporučovaný odborníky, který zaručuje omezení kmitání a vysokou odolnost proti velkým zatížením.

Hloubka

Výška

Šířka

Plocha na spaní

Snímatelný potah

Tvrdost matrace

Popis

Recenze

  1. Anonym (ověřený vlastník)

    Oceňuji služby.

  2. Anonym (ověřený vlastník)

    Výborná kvalita.

Přidat recenzi
Scroll to Top