-23%

Matrace Pini

3 060,00 5 873,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Katalogové číslo: 23459 Kategorie: ,

Taštičková matrace Pini. Pečujete o kvalitu spánku? Přizpůsobte matraci svým vlastním potřebám, rozhodněte se pro taštičkový model Pini, který zaručuje správnou podporu těla během nočního odpočinku.

Taštičkové matrace Pini – funkčnost kráčející ruku v ruce s pevností Taštičkové matrace jsou podobné oblíbeným pružinovým matracím, ale je pro ně charakteristická přesnější výroba a funkčnost. To vše díky jednotlivým samostatným kapsám, ve kterých jsou umístěny pružiny, díky čemuž jsou lépe chráněny před předčasným opotřebováním. Model Pini je vyroben z materiálů nejvyšší kvality. Pevné a odolné taštičkové pružiny jsou vyztuženy ochrannou vrstvou plsti. Vrchní část matrace je vybavena vrstvou z kokosového vlákna, která během spánku zlepšuje pocit pohodlí. Celek je obalen povlakem, který matraci chrání před zašpiněním a pomáhá ji udržovat v požadované čistotě. Druh Pini v sobě nehromadí prach a zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu, díky čemuž je přizpůsoben dětem a osobám postiženým alergií.

V nabídce je široká paleta rozměrů – 80/90/120/140/160/180/200×200 cm, díky čemuž je možné matraci libovolně přizpůsobit vlastním potřebám, a vybavit tak postel, která může být určená jak dětem, tak dospělým osobám. Taštičková matrace Pini od výrobce – záruka zdravého spánku Správná stabilizace a tvrdost matrace Pini způsobuje, že odpočinek na ní strávený nejenže ovlivňuje kvalitu spánku, ale také naše rozpoložení. Vhodná podpora těla a bodová elasticita způsobují odlehčení páteře a tím umožňují lepší uvolnění svalstva. Taštičková matrace Pini je druhem, který doporučují odborníci – solidní provedení v kombinaci s použitím nejkvalitnějších materiálů nám zaručuje zdravý a klidný spánek. Jste v etapě aranžmá ložnice a přemýšlíte o tom, jakou matrací máte vybavit Vaši postel? Taštičkový model Pini Vám zaručí plnou spokojenost.

Hloubka

Výška

Šířka

Plocha na spaní

Snímatelný potah

Tvrdost matrace

Popis

Recenze

  1. Anonym (ověřený vlastník)

    Oceňuji služby.

  2. Anonym (ověřený vlastník)

    Dobrý poměr cena / kvalita.

Přidat recenzi
Scroll to Top