-23%

Matrace Pedro

2 460,00 5 273,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Katalogové číslo: 23458 Kategorie: ,

Taštičková matrace Pedro. Taštičkové matrace jsou velmi oblíbené u těch, kdo upřednostňují odpočinek na trochu tvrdším, stabilním podkladu. Pokud hledáte pružnou, správně profilovanou matraci, rozhodněte se pro taštičkový model Pedro, který je navíc vybaven vrstvou, jež zaručuje nejvyšší úroveň pohodlí.

Taštičkové matrace Pedro – pokročilá konstrukce zárukou pohodlí Taštičkové matrace jsou pokročilejší verzí klasických pružinových matrací. Jsou stejně pevné a stabilní, ale díky umístění každé pružiny v samostatné kapse je matrace tohoto druhu odolnější a pohodlnější. Model matrace Pedro si rádi vybírají ti, kteří pečují o správnou hygienu spánku. Díky vysoké pružnosti a bodovému podepření těla během odpočinku odlehčuje taštičková matrace Pedro páteř a poskytuje nám lepší odpočinek. Tento druh matrace může být také doporučován nejmladším – odolnost proti přenášení kmitání a stabilizace těla v každé poloze chrání před výskytem vad držení těla. Tuto skutečnost ovlivňuje výplň matrace – kromě pevných taštičkových pružin má matrace Pedro dvě vrstvy plsti umístěné na obou stranách pružin. Vrchní část matrace je vybavena 2cm vrstvou měkké pěny T2542, která zlepšuje kvalitu odpočinku. Celek je obalen povlakem, který je vyroben z kvalitní látky, jež chrání vnitřek matrace před poškozením a zašpiněním – díky čemuž si matrace dlouhodobě uchovává své hygienické vlastnosti. Správná cirkulace vzduchu, kterou zaručují materiály použité k výrobě matrace, způsobuje, že je vhodná také pro osoby postižené alergií, protože se v ní nehromadí prach.

Taštičková matrace Pedro od výrobce – přizpůsobte funkčnost vlastním potřebám Správně přizpůsobená výplň matrace, která se projevuje její stabilitou a pevností, není jedinou předností modelu Pedro. Tento druh taštičkové matrace je dostupný v několika rozměrech – 80/90/120/140/160/180/200×200 cm, díky čemuž není přizpůsobení správného rozměru vlastním potřebám a specifikaci postele žádným problémem. Pokud chcete během spánku regenerovat a tím pozitivně ovlivňovat stav páteře a svalstva, rozhodněte se pro taštičkovou matraci Pedro.

Hloubka

Výška

Šířka

Plocha na spaní

Snímatelný potah

Tvrdost matrace

Popis

Recenze

 1. Anonym (ověřený vlastník)

  Velmi rychlé dodání.

 2. Anonym (ověřený vlastník)

  Oceňuji služby.

 3. Anonym (ověřený vlastník)

  Výborná kvalita.

 4. Anonym (ověřený vlastník)

  Dobrý poměr cena / kvalita.

Přidat recenzi
Scroll to Top