-23%

Matrace PAOLA

3 250,00 6 063,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Katalogové číslo: 16142 Kategorie: ,

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Taštičková matrace Paola. Jste příznivcem matrací, které během spánku zaručují správnou podporu těla a jeho stabilizaci? Taštičková matrace Paola Vás určitě okouzlí kvalitou provedení a svou odolností.

Taštičkové matrace Paola – záruka odolnosti Taštičkové matrace jsou modernizovanou formou klasických pružinových matrací. V případě výrobků tohoto druhu je každá pružina umístěna v samostatné kapse, což ovlivňuje jak odolnost matrace a ochranu proti předčasnému opotřebení, tak zlepšení uživatelského pohodlí. Model Paola má vhodnou tvrdost, která zaručuje současně jak pohodlný spánek, tak správné a stabilní podepření těla. To se dále projevuje na kvalitě odpočinku – bodové přizpůsobení tělu a jeho poloze přijaté během spánku způsobuje, že páteř není pouze odlehčena, ale také vhodně chráněna před výskytem vad držení těla. Pokud hledáte kvalitní profesionální matraci, je model Paola tím, co potřebujete.

Výplň v podobě taštičkových pružin chráněných vrchní a spodní vrstvou plsti a dvěma 2 cm tlustými vrstvami pěny T2542, jež jsou umístěny na vrstvě plsti, způsobuje, že matrace 100% plní svoji úlohu. Další předností je velmi kvalitní povlak, který matraci chrání před znečištěním a pomáhá ji udržet v požadované čistotě. Taštičkové matrace Paola od výrobce – úplné přizpůsobení se Vašim potřebám Inovační technologie se projevuje v odolnosti modelu Paola, který se vyznačuje pružností a dokonalým přizpůsobením se tělu.

Model je dostupný v několika rozměrech – 80/90/120/140/160/180/200×200 cm, díky čemuž je přizpůsobení matrace specifikaci postele snadné a intuitivní. Pokud se chcete budit odpočatí, posílit svoji páteř a současně ji poskytnout odpočinek, je taštičková matrace Paola tou nejlepší volbou do Vaší ložnice.

Hloubka

Výška

Šířka

Plocha na spaní

Snímatelný potah

Tvrdost matrace

Popis

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Matrace PAOLA“
Přejít nahoru