VOLEJTE ZDARMA   8-21 hod.   800 021 022

Matrace Latex Marcelo

  • Matrace Latex Marcelo
  • Matrace Latex Marcelo
  • Matrace Latex Marcelo
8 až 9 týdnů
  250 Kč
Naše cena: 2 980 Kč
Podobný model:* 4 692 Kč

Pro další barevné varianty volejte 800 021 022

Mezi nejkvalitnější a zároveň nejoblíbenější typy matrací se řadí matrace latexové. Latexové matrace sčítají nespočet výhod, díky kterým jsou tolik populární. V prvé řadě jsou komfortní, i když se touto vlastností mohou pochlubit i jiné typy matrací. Dále mají velice dobré ortopedické vlastnosti, protože se u nich projevuje velmi silná bodová elasticita. To znamená, že k deformaci dochází pouze v místě zatížení, tedy tam, kde je to žádoucí, aniž by velmi blízký okolní prostor byl tlakem rovněž ovlivněn.

Matrace Marcelo perfektně podpírá tělo, a to v jakékoli pozici. Za zmínku v každém případě stojí dobré hygienické a hypoalergenní vlastnosti. Latexové matrace jsou ideální pro alergiky, neboť se v nich nedrží roztoči, ani žádné další mikroorganismy. Jelikož se jedná o víceméně přírodní materiál, nezapáchá. Latex se vyznačuje vysokou měkkostí a poskytne vám příjemný pocit při ležení. Současně je Latex vzdušným materiálem, který snadno odvětrává vlhkost. Během spánku tak dochází k naprosto přirozené cirkulaci vzduchu okolo těla. To je pro kvalitní spánek velice důležité.

Uživatelé latexových matrací si chválí termoregulační vlastnosti. Matrace se nepřehřeje, protože latexová pěna má tendenci rychle stydnout. Jedná se o přednost, kterou oceníte zvláště v horkých letních nocích.

Šířka 80 cm
Výška 15 cm
Hloubka 200 cm
Tvrdost matrace H2

Dostupné varianty:

2 980 Kč
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online