Infolinka a objednávky 8:00 - 21:00   739 314 895
Lone rohová sedací souprava, Adel 3 béžová
-46 %
Lone rohová sedací souprava, Adel 3 béžová Lone rohová sedací souprava, Adel 3 béžová Lone rohová sedací souprava, Adel 3 béžová

Lone rohová sedací souprava, Adel 3 béžová

1 až 3 týdny
  Zdarma
Konečná cena po slevě: 19 000 Kč
Podobný model koupíte za:* 35 175 Kč
Ušetřeno: 16 175 Kč
Cena zboží bez DPH: 15 702 Kč
Prodej na splátky Na splátky
11 x 1 900 Kč

Krásná a praktická rohová sedací souprava Lone v béžové barvě. Rohové provedení je levé (z pozice sedícího). Sedačka je rozkládací a disponuje velkým úložným prostorem. Díky polohovatelným opěrkám hlavy si užijete pohodlí a relax. Mechanismus rozkládání na vozíčku je opatřený gumovými kolečky, což slouží k ochraně podlahy proti poškození.

Po rozložení vznikne spací plocha o rozměrech 149x195 cm. Výška sedáku je 42 cm, hloubka 61 cm. Příjemné posezení zajišťují bonellové pružiny v sedáku. Vlnité pružiny, kterými je vybavená matrace spací plochy, zaručují pohodlné spaní.

Ozdobné prošití na opěráku působí velice steticky. Područka je montovaná na kovových lištách pro snadnou a rychlou montáž.

Barevné provedení Adel 3 béžová
Šířka 252 cm
Výška 103 cm
Hloubka 185 cm
Hmotnost 164 kg
Plocha na spaní 149x195 cm
Výška sezení 42 cm
Hloubka sedáku 61 cm
Úložný prostor
Rozkládací

Jak můžeme předejít reklamaci?

Náš tým je připraveny Vám se vším poradit a předejít tak k možným reklamacím. Rádi poradíme s výběrem látky, orientací sedací soupravy, velikosti a dekoru konkrétního zboží.

Zboží zakoupené v našem online obchodě se snažíme rozvážet především vlastními vozy. Před rozvozem prochází zboží dvojitou kontrolou. To vše, abychom jsme předešli poškození, záměně a případné reklamaci. Věřte, že se snažíme k Vaší objednávce přistupovat s maximální péčí a odpovědností a víme jak je nepříjemné, když ze zakoupeného zboží nemáte radost. Chceme mít zákazníky, kteří budou spokojeni s našimi službami, ale i se samotným zakoupeným zbožím, neboť pouze tehdy se k nám znovu vrátí.

A proto, se stejným způsobem, jako jsme Vaši objednávku vyřizovali, jsme připraveni řešit i této takzvané nepříjemné situace.

I přesto se někdy může stát, že zboží neodpovídá vašim požadavkům a vy chcete zboží vrátit nebo reklamovat.

Všichni zákazníci, kteří u nás nakoupí, mohou zboží do 14-ti dnů od převzetí vrátit a to i bez udání jakéhokoliv důvodu.

Za jakých podmínek mohu zboží vrátit

V případě, že se kupující rozhodne odstoupit od kupní smlouvy kontaktuje prodávajícího prostřednictvím zaslání e-mailu na info@nabytek-natali.cz nebo prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla prodávajícího, s tím, že písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz (tj. kupní ceny a nákladů na dodání zboží do místa určeného kupujícím). Prodávající v textové podobě potvrdí kupujícímu přijetí odstoupení. V případě odstoupení kupujícího od smlouvy, zašle nebo předá kupující prodávajícímu bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od něho obdržel; tato lhůta se považuje za zachovanou, pokud v ní kupující odešle zboží prodávajícímu. Všechny peněžní prostředky, které prodávající od kupujícího obdržel, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku způsobu dodání zvoleného kupujícím), budou vráceny kupujícímu (na uvedený účet) a to do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, nikoliv však dříve než kupující zboží prodávajícímu předá nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

Jak zboží reklamovat?

  • vyplňte prosím speciální reklamační formulář, který je k dispozici ve spodní částí této stránky v kolonce zákaznický servis Reklamace. Jeho vyplnění by mělo být pro vás jednoduché.
  • je potřebné vyplnit veškeré údaje včetně čísla a data objednávky
  • důležité je doložit foto reklamovaného dílů nebo produktu
  • do poznámky popsat důvod reklamace
  • poté formulář ODESLAT, kde začíná proces řešení vaší reklamace (podle zákona je na vyřízení reklamace 30 pracovních dnů), ale po doložení potřebných podkladů se snažíme reklamované zboží řešit co nejrychleji.

V případě, že byste měli jakékoliv dotazy tykající se vracení či výměny zboží, můžete se na nás kdykoliv obrátit.


19 000 Kč
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online