Infolinka a objednávky 8:00 - 21:00   739 314 895
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online
Kuchyňská linka Multiforte MTFSET01N
--INF %
Kuchyňská linka Multiforte MTFSET01N Kuchyňská linka Multiforte MTFSET01N Kuchyňská linka Multiforte MTFSET01N Kuchyňská linka Multiforte MTFSET01N Kuchyňská linka Multiforte MTFSET01N Kuchyňská linka Multiforte MTFSET01N

Kuchyňská linka Multiforte MTFSET01N

1 až 3 týdny
  Zdarma
Konečná cena po slevě: 11 620 Kč
Podobný model koupíte za:* 0 Kč
Ušetřeno: -11 620 Kč
Cena zboží bez DPH: 9 603 Kč
Prodej na splátky Na splátky
11 x 1 162 Kč

Je nám líto, ale tento produkt se již bohužel neprodává

Kuchyňská linka šířky 220cm. U této kuchyně je celá plocha skříněk v barevném dekoru v kombinaci s vysokým leskem. Kuchyňskou linku lze objednat v provedení dub sonoma / bílý lesk

Sestava linky obsahuje: spodní skříňku pod dřez, spodní vestavbu pro troubu, spodní skříňku se 2 dvířky, 2x horní vitrínu a skříňku nad digestoř

Pracovní deska je v ceně a dodáváme jí vcelku v délce 220 cm o tloušťce 3,8 cm.

Horní výklopné skříňky jsou dodávaný s plynovým pístem a každá skříňka obsahuje kovový úchyt. Kuchyňskou linku dodáváme v demontu a le přikoupit osvětlení, dřez a lišty na pracovní desku.

Výška horních skříněk je 72,3 cm a hloubka 34,6 cm. Výška dolních skříněk je 82,3 a hloubka 58 cm.

Dodáváme bez dřezu, který si ale můžete přiobjednat ZDE!

Barevné provedení dub sonoma-bílý lesk
Šířka 220 cm
Výška 215 cm
Hloubka 60 cm
Materiál MDF, lamino
Úložný prostor
Styl moderní
Pracovní deska v ceně kuchyňské linky
Sklo
Úchyt kov
Doporučené dovybavení dřez,LEDpodsvícení do vitrín

Jak můžeme předejít reklamaci?

Náš tým je připraveny Vám se vším poradit a předejít tak k možným reklamacím. Rádi poradíme s výběrem látky, orientací sedací soupravy, velikosti a dekoru konkrétního zboží.

Zboží zakoupené v našem online obchodě se snažíme rozvážet především vlastními vozy. Před rozvozem prochází zboží dvojitou kontrolou. To vše, abychom jsme předešli poškození, záměně a případné reklamaci. Věřte, že se snažíme k Vaší objednávce přistupovat s maximální péčí a odpovědností a víme jak je nepříjemné, když ze zakoupeného zboží nemáte radost. Chceme mít zákazníky, kteří budou spokojeni s našimi službami, ale i se samotným zakoupeným zbožím, neboť pouze tehdy se k nám znovu vrátí.

A proto, se stejným způsobem, jako jsme Vaši objednávku vyřizovali, jsme připraveni řešit i této takzvané nepříjemné situace.

I přesto se někdy může stát, že zboží neodpovídá vašim požadavkům a vy chcete zboží vrátit nebo reklamovat.

Všichni zákazníci, kteří u nás nakoupí, mohou zboží do 14-ti dnů od převzetí vrátit a to i bez udání jakéhokoliv důvodu.

Za jakých podmínek mohu zboží vrátit

V případě, že se kupující rozhodne odstoupit od kupní smlouvy kontaktuje prodávajícího prostřednictvím zaslání e-mailu na info@nabytek-natali.cz nebo prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla prodávajícího, s tím, že písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz (tj. kupní ceny a nákladů na dodání zboží do místa určeného kupujícím). Prodávající v textové podobě potvrdí kupujícímu přijetí odstoupení. V případě odstoupení kupujícího od smlouvy, zašle nebo předá kupující prodávajícímu bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od něho obdržel; tato lhůta se považuje za zachovanou, pokud v ní kupující odešle zboží prodávajícímu. Všechny peněžní prostředky, které prodávající od kupujícího obdržel, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku způsobu dodání zvoleného kupujícím), budou vráceny kupujícímu (na uvedený účet) a to do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, nikoliv však dříve než kupující zboží prodávajícímu předá nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

Jak zboží reklamovat?

  • vyplňte prosím speciální reklamační formulář, který je k dispozici ve spodní částí této stránky v kolonce zákaznický servis Reklamace. Jeho vyplnění by mělo být pro vás jednoduché.
  • je potřebné vyplnit veškeré údaje včetně čísla a data objednávky
  • důležité je doložit foto reklamovaného dílů nebo produktu
  • do poznámky popsat důvod reklamace
  • poté formulář ODESLAT, kde začíná proces řešení vaší reklamace (podle zákona je na vyřízení reklamace 30 pracovních dnů), ale po doložení potřebných podkladů se snažíme reklamované zboží řešit co nejrychleji.

V případě, že byste měli jakékoliv dotazy tykající se vracení či výměny zboží, můžete se na nás kdykoliv obrátit.


Dostupné varianty:


11 620 Kč

Tento produkt je zařazen v kategoriích:

Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online