-43%

Kuchyňská linka Charlotta 240 bez PD (240/180), bílá

18 319,00 Doprava zdarma

Za 3 až 5 týdnů u vás!
Spočítat splátky

Katalogové číslo: 24298 Kategorie: , ,

Ať už máte pro vaření vášeň či nikoliv, prostor pro přípravu jídel potřebujete a kuchyňská linka 240 Charlotta se dokonale sladí s každým interiérem. Kuchyně Charlotta jsou navrženy tak, aby bylo možné je libovolně kombinovat podle dispozic kuchyňského prostoru.

Moderní design navíc umožňuje vyladit prostor do komfortního stylu. Kuchyňská linka je vyrobena speciální technologií laminovaných desek, při které se používají inovativní UV postupy. Díky precizní povrchové úpravě se kuchyňské linky Charlotta řadí mezi nejkvalitnější typy kuchyňského nábytku. Šířka kuchyňské linky je 240 cm

Kuchyňská linka je dostupná v bílé barvě, která patří mezi variabilní odstíny a lze ji tedy kombinovat prakticky s jakýmikoliv kuchyňskými spotřebiči. Tloušťka desek je 16 mm, což zaručuje větší odolnost proti běžnému opotřebení. Kovové úchyty jsou vsazené do hran dvířek, aby nedošlo k jejich poškození. Součástí této kuchyně je 3x horní skříňka, horní skříňka na digestoř, spodní skříňka na dřez a jednoduchá 2x spodní skříňka se šuplíkmy – bez pracovní desky. Kuchyň se dodává v demontovaném stavu bez spotřebičů.

Hloubka

Výška

Šířka

Materiál

Styl

ABS

Úchyt

Barva korpusu

Barva dvířek

Pracovní deska

Nožičky

Pojezd šuplíku

Tloušťka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kuchyňská linka Charlotta 240 bez PD (240/180), bílá“
Scroll to Top