-43%

Kuchyň Junona 180, bílá/bílý lesk/šedý wolfram

5 731,00 

Doprava 350 Kč Za 1 až 3 týdny u vás!
Spočítat splátky

Kuchyňská linka Junona 180 je díky svým rozměrům ideálním řešením pro malé byty. Má jednoduchý, tvarově čistý design. Jde o sestavu skříní, které je možné poskládat podle vašich představ v jakémkoli pořadí.

Kuchyňská sestava Junona Modul vyrobená v barevném provedení bílá/bílý lesk/šedý wolfram (prac. deska Beton). Rozměry: Modul kuchyně Junona šířka: 180 cm Hloubka horních skříní: 30,5 cm, Hloubka spodních skříní: 47 cm, Výška horních skříní: 57,5 cm, Výška spodních skříní: 85,2 cm.

Cena sady obsahuje: Horní skříně: prosklená skříň 80 cm; 60 cm horní skříň nad digestoř a 40 cm jednodveřová skříň, Spodní skříně: dvoudveřová skříňka 80 cm, jednodveřová skříň 40 cm. Barevné provedení: Korpus – Bílý, Dvířka horních skříněk – Bílý lesk, Dvířka dolních skříněk – Šedý wolfram s ozdobnou lištou bílá, Pracovní deska – Incanto. Použité materiály: Korpus: materiál LTD tloušťky 15 mm, Příslušenství: závěsy Hettich, válečkové kolejničky, plastové úchytky. V ceně kuchyně Junona je i pracovní deska, která je součástí dolní skříňky. Na skříňku pod dřez se pracovní deska nedodává! Vychází se z toho, že si tam umístíte celoplošný dřez 80×60 cm.

Kuchyně Junona Modul vám zajistí pohodlí při uschování potřebných věcí. Vrchní skříňky jsou vhodné pro uložení skleněných a keramických věcí. Spodní pro uschování hrnců, čistících prostředků a jiných předmětů, které potřebujete ponechat v kuchyni. Pokud chcete zútulnit kuchyňský kout, tak vás jistě zaujme možnost dokoupení prosklených polic s LED osvětlením G2W/80/57. Tuto sestavu nabízíme v pěti různých barvách.

K tomuto modulu je možné dokoupit další poličky Junona a rozšířit si tak úložný prostor. 

Šířka

Hmotnost

Barevné provedení bílý lesk, šedý wolfram
Styl

Barva korpusu

Pracovní deska

Sklo

Recenze

 1. Anonym (ověřený vlastník)

  Velmi rychlé dodání.

 2. Anonym (ověřený vlastník)

  Dobrý poměr cena / kvalita.

 3. Anonym (ověřený vlastník)

  Skvělý design.

 4. Anonym (ověřený vlastník)

  Výborná kvalita.

Přidat recenzi
Scroll to Top