-23%

Kontinentální postel s elektrickým nastavením Dolores

42 561,00 47 160,00 Doprava zdarma

Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Katalogové číslo: 24315 Kategorie: , ,

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Proměňte svou ložnici na nejpoužívanější místnost ve vaší domácnosti přidáním polohovatelné elektrické postele Dolores s více programovatelnými ergonomickými polohami, dvěma dálkovými ovladači a zaručenou bezstarostnou relaxací. Celé spektrum životních činností, jako je sledování televize, práce na notebooku a další, nikdy nebylo tak snadné a pohodlné. Elektrická postel Dolores může změnit uspořádání na takové, které vyhovuje vašim potřebám, například čtení knih. Dalším plusem postele Dolores jsou výhody vědomí, že dýcháte správně, a to díky správnému nastavení kontinentální postele Dolores do spánkové polohy. Tato nastavitelná postelová základna je o krok výš oproti standardním rámům krabicových a kolejních postelí. Elektricky polohovatelné kontinentální lůžko Dolores – komfort a pohodlí na dosah ruky.

Nastavitelné elektrické lůžko Dolores vám umožní ovládat pohodlí vašeho odpočinku a zajistit si skvělý noční spánek. Má motoricky nastavitelný rám, který uživateli umožňuje bez námahy nastavit opěrku nohou a hlavovou část, jednotlivě nebo společně. Z kontinentálního lůžka Dolores není potřeba vylézt pro změnu jeho polohy, protože sada obsahuje dva dálkové ovladače – na levé a pravé straně, jeden pro každou osobu. V případě jednolůžka je součástí dodávky jedno dálkové ovládání pro ovládání pohybů lůžka. Postel Dolores se skládá ze 2 hlavních matrací: bonel a kapsa + potah matrace. Hlavní matrace zajišťují pohodlí a nejvyšší komfort, jaký může kontinentální postel poskytnout. Matrace Bonnell je nejtradičnějším typem pružinové matrace, která je odolná a poskytuje rovnoměrnou oporu těla. Pružinová matrace Bonel poskytuje pevný, rovný povrch na spaní a dodnes je stále základním typem matrace, který volí miliony lidí po celém světě. Odolnost této technologie mluví sama za sebe. Druhá matrace, kterou je elektrická postel Dolores vybavena, tedy taštičková, má taštičkové pružiny, které jsou na sobě zcela nezávislé. Velkou výhodou matrací s taštičkovými pružinami jsou menší problémy s přenosem pohybu a tlaku. Je to proto, že jednotlivé taštičkové pružiny pracují samy v závislosti na tlaku, aniž by ovlivňovaly ostatní části matrace. Díky tomu jsou kapesní matrace dobrou volbou pro páry, které chtějí sdílet postel. Zas vrchní matrace, tedy tzv topper je skvělá ochrana před nečistotami nebo poškozením hlavních matrací. Mezi výhody topperů navíc patří skutečnost, že poskytují dodatečnou měkkost, podporu a pohodlí během spánku a prodlužují životnost hlavní matrace. Potah matrace na kontinentální posteli Dolores je zajištěn snímatelným potahem Silk, který lze prát v pračce. Elektrická postel Dolores – trocha relaxace.

Elektrická postel Dolores je také skvěle vypadající doplněk do ložnice. Dostupnost nábytku v mnoha barvách z naši kolekce látek vám umožní najít barvu, která dokonale ladí s dekorem ložnice. Čalouněná záda vám dávají možnost udělat z postele hrdinu interiéru a umístit kus nábytku doprostřed místnosti. Kontinentální posteli Dolores nic nebrání umístit ke zdi a přitom bude stále vypadat skvěle ze všech stran. Černá barva nohou jako univerzální barva snadno zapadne do mnoha různých uspořádání ložnice. Další výhodou, která vám umožní vybrat si perfektní postel do vaší ložnice, je dostupnost našeho nábytku Dolores až v nabízených velikostech. Nezáleží na tom, zda bydlíte sami a hledáte kompaktní, ale velmi pohodlnou jednolůžkovou postel, nebo si chcete zařídit dvoulůžkovou ložnici, nebo jen máte rádi více místa na spaní – tato kontinentální postel je skvělou volbou v každé situace. To vše proto, že jeho spací plochy jsou: 90/140/160 a 180 centimetrů. Je škoda nenechat se zlákat tak fantastickým kusem nábytku. Relax, pohodlí, komfort a klidný spánek – to vše získáte s naší elektricky ovládanou kontinentální postelí Dolores.

Hloubka

Výška

Šířka

Hmotnost

Výška ložné plochy

Plocha na spaní

Matrace

Balení

Úložný prostor

Tvrdost matrace

Nožičky

Typ balení

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kontinentální postel s elektrickým nastavením Dolores“
Přejít nahoru