-45%

Komplet kuchyň Sole 260, Bílý alpský, Bílá lesk, Dub Arlington

37 571,00 Doprava zdarma

Za 4 až 6 týdnů u vás!
Spočítat splátky

Sníte o kuchyni, která vám poskytne řadu možností a umožní vám bez překážek oddávat se kulinářským experimentům? Seznamte se s modulárními kuchyněmi z kolekce Family Line – Sole, které se flexibilně přizpůsobí dispozici místnosti. Se sadou Family Line 260 Sole zařídíte kuchyni přátelskou ke členům domácnosti. K dispozici bude spousta užitečných horních skříněk, do kterých uložíte nádobí, šuplíky na příbory, nože a drobné doplňky, stejně jako spodní skříňky s praktickým systémem tichého dovírání. Spodní skříňky jsou výškově nastavitelné.

Součástí výbavy je také: – LED osvětlení v bílém rámu, – zásuvka smartbox se systémem tichého dovírání a nosností až 40 kg, – příborová vložka určená do skříňky D1S-40/82, – podložka pod dřez – součástí výbavy skříňky určené pro dřez DK-80/82, – zásuvkový odsavač par v bílém rámu, integrovaný se skříňkou, – soklové těsnění, – tichý systém zavírání ve skříních s pravým a levým čelem, – pracovní deska zlatý dub, délka 260 cm.

Sestava kuchyňského nábytku o šířce 260 cm je vhodná do malé kuchyně. Pozornost přitahuje monochromatický design, naznačující moderní charakter kuchyně. Korpus v alpské bílé barvě je kombinován s lesklými bílými čely a dubem Arlington vytváří tak celek ideální pro skandinávské a minimalistické interiéry. Integrovaná madla v barvě přední části prolínají v celku. Syrový efekt je zjemněn přítomností teplé stolní desky zlatého dubu.

Sada obsahuje skříňky: DK-80/82-L / P, D1S-40/82-P / SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L / P, G-80 / 72- L / P, G-40/72-L / P, G-80/72-L / P a dva sokly o výšce 10 cm a délce 250 cm.

Hloubka

Výška

Šířka

Matrace

Styl

Osvětlení

ABS

Barva dvířek

Pracovní deska

Korpus

Sokl

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Komplet kuchyň Sole 260, Bílý alpský, Bílá lesk, Dub Arlington“
Scroll to Top