-34%

Komoda Obsession O8

4 289,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Luxusní komoda z řady nábytku Obsession je skvělý a praktický prostor pro uložení knih, rámečků s fotkami, ale i spousty dalších věcí v obývacím pokoji. Pořiďte si stylový nábytek za skvělou cenu.

Moderní nábytek řady Obsession Vás na první pohled přímo uchvátí. Je​ vyroben z těch nejlepších materiálů, mezi které patří pevná laminovaná dřevotřísková deska s označením LTD. Vhodná barevná kombinace, která doplní interiér obýváku a promění jej tak v příjemné a útulné místo, které si zamilujete, je klíčovým prvkem perfektního nábytku. Nábytek Obsession tuto vhodnou kombinaci nepostrádá. Tvoří ji odstíny SaleveCappuccino lesk a Dub jasný. A pozadí do těchto barev tvoří jemný odstín Sosna. Ponořte se do kouzla moderního a stylového nábytku. Nebudete litovat.

Rozměry komody Obsession jsou (šířka, výška, hloubka) 90 x 157 x 40 cm. Komoda je rozdělena na uzavřené poličky, otevřenou polici a čtyři šuplíky.

Při celkové objednávce nad 10 000 Kč máte dopravu zdarma! Produkty od nás můžete zakoupit i na splátky. Nábytek Obsession čeká právě na Vás!

Hloubka

Výška

Šířka

Materiál

Styl

Barva dvířek

Korpus

Recenze

 1. Anonym (ověřený vlastník)

  Výborná kvalita.

 2. Anonym (ověřený vlastník)

  Skvělý design.

 3. Anonym (ověřený vlastník)

  Výborná kvalita.

 4. Anonym (ověřený vlastník)

  Skvělý design.

 5. Anonym (ověřený vlastník)

  Velmi rychlé dodání.

 6. Anonym (ověřený vlastník)

  Oceňuji služby.

Přidat recenzi
Scroll to Top