-39%

Evado psací stůl E14

2 209,00 

Doprava 250 Kč Za 3 až 4 týdnů u vás!
Spočítat splátky

Studentský psací stůl Evado potěší malé i velké nadšence do učení. Také nesmíte opomenout na zdárné umělce, kteří zde budou tvořit své mistrovské díla s barvami i s čísly. Dopřejte jim proto exkluzivní prostor pro jejich tvorbu. Uděláte radost jim i sobě!

Udělejte ze svého domova luxusní hotel! Barevné provedení nábytku Evado je Ořech select / Bílá briliant a je tvořen moderním LTD a potažený laminem pro ještě větší odolnost vůči poškrábání. Naši nábytkoví specialisté ze zahraničí na něm spolupracovali s českými architekty nábytku, aby společně vytvořili dokonalý koncept. 

Jsou zde 3 zásuvky, které je možno umístit na levou i pravou stranu psacího stolu. Rozměry celého nábytku (šířka, výška, hloubka) jsou 112 x 78,2 x 50,2 cm

Nezapomeňte – dopravu máte od nás úplně zdarma, pokud nakoupíte v hodnotě nad 10.000 Kč! Platit můžete i na splátky – to určitě pomůže vaší finanční stránce! Tak na co ještě čekáte? Proměňte svůj domov v útulnější a originálnější místo! Fantazii se meze nekladou, to Vám i ti nejmenší umělci jistě potvrdí!

Hloubka

Výška

Šířka

Barevné provedení

Materiál

Styl

ABS

Scroll to Top