Infolinka a objednávky 8:00 - 21:00   739 314 895
Dětská patrová postel Carlos
-43 %
Dětská patrová postel Carlos Dětská patrová postel Carlos

Dětská patrová postel Carlos

1 až 3 týdny
  350 Kč
Konečná cena po slevě: 7 800 Kč
Podobný model koupíte za:* 13 685 Kč
Ušetřeno: 5 885 Kč
Cena zboží bez DPH: 6 446 Kč
Prodej na splátky Na splátky
11 x 780 Kč

Dětská patrová postel Carlos patří mezi špičkové kousky, které můžete svému dítěti nabídnout. Splňuje hned několik funkcí, jako například praktickou a estetickou. Navíc šetří místo, a tak už nemusíte dokupovat extra prostory pro hračky. Nebudete litovat!

Kupte si postel, která vypadá dobře a k tomu se dá použít jako úložný prostor. Kromě místa na věci postel nabízí také dvě místa na spaní! Postel Carlos je vyrobena z masivní borovice a je dostupná hned ve různých barevných variantách

Postel o celkových rozměrech (šířka, výška, hloubka) 196 x 170 x 88 cm od nás dostanete v demontu za 2-4 týdny. Plocha na spaní je 190 x 80 cm. Úložní prostor 174 x 16,5 x 80 cm. Záruka na zboží platí po 24 měsíců

Kupte si postel také na splátky! A při celkové objednávce nad 10 000 Kč dostanete dopravu zdarma. To se vyplatí! Proměňte pokoj svého dítěte v zábavnou a pohodlnou místnost s postelí Carlos!

Šířka 196 cm
Výška 170 cm
Hloubka 88 cm
Materiál Masivní borovice
Plocha na spaní 190 x 80 cm
Úložný prostor
Vícebarevné
Rošt
Barva doplňkových lišt Bílá
Korpus Ořech
Doporučené dovybavení 2 x matrace 190 x 80 x 8 cm

Jak můžeme předejít reklamaci?

Náš tým je připraveny Vám se vším poradit a předejít tak k možným reklamacím. Rádi poradíme s výběrem látky, orientací sedací soupravy, velikosti a dekoru konkrétního zboží.

Zboží zakoupené v našem online obchodě se snažíme rozvážet především vlastními vozy. Před rozvozem prochází zboží dvojitou kontrolou. To vše, abychom jsme předešli poškození, záměně a případné reklamaci. Věřte, že se snažíme k Vaší objednávce přistupovat s maximální péčí a odpovědností a víme jak je nepříjemné, když ze zakoupeného zboží nemáte radost. Chceme mít zákazníky, kteří budou spokojeni s našimi službami, ale i se samotným zakoupeným zbožím, neboť pouze tehdy se k nám znovu vrátí.

A proto, se stejným způsobem, jako jsme Vaši objednávku vyřizovali, jsme připraveni řešit i této takzvané nepříjemné situace.

I přesto se někdy může stát, že zboží neodpovídá vašim požadavkům a vy chcete zboží vrátit nebo reklamovat.

Všichni zákazníci, kteří u nás nakoupí, mohou zboží do 14-ti dnů od převzetí vrátit a to i bez udání jakéhokoliv důvodu.

Za jakých podmínek mohu zboží vrátit

V případě, že se kupující rozhodne odstoupit od kupní smlouvy kontaktuje prodávajícího prostřednictvím zaslání e-mailu na info@nabytek-natali.cz nebo prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla prodávajícího, s tím, že písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz (tj. kupní ceny a nákladů na dodání zboží do místa určeného kupujícím). Prodávající v textové podobě potvrdí kupujícímu přijetí odstoupení. V případě odstoupení kupujícího od smlouvy, zašle nebo předá kupující prodávajícímu bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od něho obdržel; tato lhůta se považuje za zachovanou, pokud v ní kupující odešle zboží prodávajícímu. Všechny peněžní prostředky, které prodávající od kupujícího obdržel, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku způsobu dodání zvoleného kupujícím), budou vráceny kupujícímu (na uvedený účet) a to do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, nikoliv však dříve než kupující zboží prodávajícímu předá nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

Jak zboží reklamovat?

  • vyplňte prosím speciální reklamační formulář, který je k dispozici ve spodní částí této stránky v kolonce zákaznický servis Reklamace. Jeho vyplnění by mělo být pro vás jednoduché.
  • je potřebné vyplnit veškeré údaje včetně čísla a data objednávky
  • důležité je doložit foto reklamovaného dílů nebo produktu
  • do poznámky popsat důvod reklamace
  • poté formulář ODESLAT, kde začíná proces řešení vaší reklamace (podle zákona je na vyřízení reklamace 30 pracovních dnů), ale po doložení potřebných podkladů se snažíme reklamované zboží řešit co nejrychleji.

V případě, že byste měli jakékoliv dotazy tykající se vracení či výměny zboží, můžete se na nás kdykoliv obrátit.


Dostupné varianty:

7 800 Kč
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online