Obklad kuchyně

Co do kuchyně místo obkladů?

V posledních letech se stále častěji objevují alternativy ke klasickým obkladům v kuchyni. Ty mohou být nahrazeny třeba:

  1. Tapetami: Tapety jsou stále populárnějším řešením pro stěny v kuchyni. Ty mohou být vyrobeny z odolných materiálů a zároveň nabízejí širokou škálu vzorů a barev.
  2. Dřevěnými obklady: Dřevěné obklady dodávají kuchyni teplý a příjemný nádech. Ty mohou být vyrobeny z mnoha druhů dřev, jako je třeba buk, borovice nebo dub.
  3. Sklem: Skleněné obklady nabízejí jedinečný vzhled a zároveň jsou snadno čistitelné. Ty mohou být matné nebo lesklé a dostupné v široké škále barev.
  4. Keramikou: Keramické obklady jsou vhodným řešením pro kuchyně s vysokým zatížením, protože jsou odolné vůči vlhkosti a vysokým teplotám. Ty mohou být také vyrobeny v různých vzorech a barvách.
  5. Laminátem: Laminátové obklady jsou ekonomickým řešením pro kuchyně. Ty mohou být vyrobeny s vysokým leskem nebo matným povrchem a nabízejí širokou škálu barev a vzorů.

Výběr alternativy k obkladům v kuchyni by měl být založen na vašich osobních preferencích a požadavcích na odolnost a snadnou údržbu. Nezáleží na tom, zda se rozhodnete pro tapety, dřevěné obklady, sklo, keramiku nebo laminát, hlavní je, aby váš výběr odpovídal vašim potřebám a dodal vaší kuchyni tou správnou atmosféru.

Přejít nahoru