-37%

Čalounená postel Atlantis 160 x 200

10 580,00 Doprava zdarma

Za 10 až 12 týdnů u vás!
Spočítat splátky

Elegantní a stylová čalouněná postel Atlantis vykouzlí v interiéru jedinečný vzhled moderního stylu a každý se do ní hluboce zamiluje na první pohled. Podlehněte tomuto pocitu také a pořiďte si domů luxus v podobě této postele. Zaručeně nebudete litovat.

Nadčasová kombinace bílé a černé barvy dodává posteli Asti jedinečnou eleganci a půvab. Průčelí postele, které je rovněž čalouněné, tvoří nejen skvělé opěradlo, ale také krásnou ochrannou bariéru pro větší komfort i soukromí těch, kdo si klidný spánek na posteli užívají. Doporučeným dovybavením k posteli je matrace o rozměrech 160 x 200 cm, což jsou současně i rozměry plochy na spaní.

Celkové rozměry postele Atlantis (šířka, výška, hloubka) jsou 175 x 33/83 x 239 cm. Na zboží dostanete záruku 24 měsíců a dostupné je do 3 až 5 týdnů

Pokud nakoupíte nad 10 000 Kč, dopravu postele máte zdarma! Zboží u nás můžete zakoupit také na splátky. Neváhejte a pořiďte si domů postel, do které se budete každý večer s radostí a úsměvem na tváři vracet. Atlantis je ta správná volba!

Hloubka

Výška

Šířka

Plocha na spaní

Matrace

Barevné provedení

Potah

Úložný prostor

Rošt

Možnost volby jiného potahu

Scroll to Top