-23%

Bonelová Matrace Oslo

2 600,00 4 851,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Katalogové číslo: 19135 Kategorie: ,

Bonellová matrace Oslo. Vhodně vybavená a zvolená matrace je zárukou zdravého a kvalitního spánku. Pokud chcete zajistit své páteři během nočního odpočinku úlevu, rozhodněte se pro bonellovou matraci Oslo.

Bonellové matrace Oslo – pokročilá technika výroby Bonellové matrace mají dobrou pověst mezi uživateli, kteří u těchto výrobků oceňují odolnost a pevnost. Model Oslo je zárukou dlouhodobého používání. To vše díky použití solidních, pevných bonellových pružin a dodatečné výztuže v podobě oboustranné vrstvy plsti, která chrání pružiny, 1 cm tlusté vrstvy z kokosového vlákna ve vrchní části matrace a polyuretanové pěny T2542 tloušťky 2 cm, která je umístěna jek ve vrchní, tak ve spodní části matrace. Tento model je navíc vybaven povlakem, jenž je velmi příjemný na dotek, a který během spánku ovlivňuje pohodlí, a současně napomáhá matraci v udržení správné úrovně hygieny. Bonellová matrace Oslo od výrobce – ideální do postelí pro děti i dospělé Kromě toho, že jsou bonellové matrace charakteristické svou tvrdostí, která prospívá páteři, jsou také pružné a odolné proti přenášení kmitání a proti velkým zatížením. Díky tomu má uživatel zaručen klidný a ničím nerušený spánek.

Model Oslo je dostupný v rozměrech 80/90/120/140/160/180/200×200 cm, čehož výsledkem je skutečnost, že se skvěle osvědčí jako výplň postele jak pro děti, tak pro dospělé. Díky použití těch nejkvalitnějších materiálů pro výrobu výplně matrace, je u modelu Oslo zachována dobrá cirkulace vzduchu, a z toho vyplývající antialergické vlastnosti.

Pokud sníte o tom, abyste usínali v pohodlné posteli a ráno se budili s novou energií k práci, pořiďte si do postele bonellovou matraci. Model Oslo Vám, díky dodatečným prvkům ve výplni, zaručí maximální úroveň pohodlí a také správnou ochranu páteře.

Hloubka

Výška

Šířka

Plocha na spaní

Tvrdost matrace

Popis

Recenze

 1. Anonym (ověřený vlastník)

  Velmi rychlé dodání.

 2. Anonym (ověřený vlastník)

  Dobrý poměr cena / kvalita.

 3. Anonym (ověřený vlastník)

  Skvělý design.

 4. Anonym (ověřený vlastník)

  Oceňuji služby.

 5. Anonym (ověřený vlastník)

  Výborná kvalita.

 6. Anonym (ověřený vlastník)

  Dobrý poměr cena / kvalita.

 7. Anonym (ověřený vlastník)

  Velmi rychlé dodání.

 8. Anonym (ověřený vlastník)

  Oceňuji služby.

 9. Anonym (ověřený vlastník)

  Skvělý design.

 10. Anonym (ověřený vlastník)

  Velmi rychlé dodání.

 11. Anonym (ověřený vlastník)

  Skvělý design.

 12. Anonym (ověřený vlastník)

  Oceňuji služby.

Přidat recenzi
Scroll to Top