-23%

Bonelová Matrace OMINI

2 030,00 4 105,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Katalogové číslo: 19134 Kategorie: ,

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Bonellová matrace Omini. Kvalita spánku ovlivňuje naše rozpoložení a celkový zdravotní stav, a proto je důležité, abychom si prostor pro noční odpočinek vybírali vědomě. Pokud se chcete postarat o stav Vaší páteře, rozhodněte se pro výplň postele v podobě bonellové matrace Omini.

Bonellové matrace Omini – matrace nejčastěji volená fanoušky odpočinku na vysoké úrovni Skutečnost, na jaké posteli spíme, má velký význam. Nevhodně zvolená matrace nejenže nemůže zajistit pohodlí, o kterém sníme, ale také nemůže být stabilní podporou pro naše tělo, což ve výsledku znamená, že místo odpočinku si namáháme svalstvo a navíc zatěžujeme páteř. Řešením pro tyto hrozby je bonellová matrace Omini. Tvrdost, která je charakteristická pro bonellové matrace, zaručuje odlehčení těla a poskytuje pocit pohodlí. Dobrá cirkulace vzduchu, která je pro matraci Omini charakteristická, způsobuje, že se tato matrace vyznačuje vysokým stupněm hygieny, díky čemuž je vhodná pro ty, kdo jsou náchylní k alergiím. Odolnost proti velkým zatížením se projevuje univerzálností tohoto modelu a umožňuje libovolné použití uživatelům s různou tělesnou hmotností.

Bonellová matrace Omini od výrobce – záruka kvality Model Omini je, jak se sluší na bonellovou matraci, vybaven kvalitními a pevnými pružinami, které jsou odolné proti poškození a opotřebování, a oboustranně jsou chráněny vrstvou plsti. Vrchní část matrace je navíc vybavena polyuretanovou pěnou tloušťky 2 cm, což během spánku násobí pocit pohodlí. Celek je obalen povlakem, který je vyroben z té nejkvalitnější látky, a zároveň je velmi příjemný na dotek a odolný proti zašpinění nebo prodření. Možnost přizpůsobení rozměrů specifikaci postele způsobuje, že bonellová matrace Omini je univerzálním výrobkem, který nachází uplatnění jak v klasických postelích, tak v modelech s větší plochou pro spaní.

Pokud si chcete během odpočinku zajistit přiměřené pohodlí a správnou ochranu páteře, bude vhodně profilovaná, stabilní bonellová matrace Omini tou nejlepší volbou

Hloubka

Výška

Šířka

Plocha na spaní

Tvrdost matrace

Popis

Loading comments...
Přejít nahoru