Infolinka a objednávky 8:00 - 21:00   739 314 895
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online
Belmondo obývací stěna s osvětlením BLDM01LB
--INF %
Belmondo obývací stěna s osvětlením BLDM01LB Belmondo obývací stěna s osvětlením BLDM01LB Belmondo obývací stěna s osvětlením BLDM01LB

Belmondo obývací stěna s osvětlením BLDM01LB

5 až 8 týdnů
  Zdarma
Konečná cena po slevě: 11 039 Kč
Podobný model koupíte za:* 0 Kč
Ušetřeno: -11 039 Kč
Cena zboží bez DPH: 9 123 Kč
Prodej na splátky Na splátky
11 x 1 104 Kč

Je nám líto, ale tento produkt se již bohužel neprodává

Obývací stěna Belmondo je vhodná pro vybavení obývacího pokoje, jednotlivé díly lze samozřejmě kombinovat dle potřeby a vlastních přání. Tato nábytková řada vyniká kvalitním zpracovánímzaoblenými hranami a velice zajímavým dekorem dub sonoma. U vitrín a komod je originální design částečně zasklených dvířek a decentních kokových úchytek. Vitrína je vysoká téměr 2 metry. Materiál je lamino a MDF, který zajišťuje vyšší odolnost a dlouhou životnost tohoto nábytku.

Součástí obývací sestavy je LED osvětlení vitrín, které pozvedne atmosféru i funkčnost nábytku. Úchytky jsou kovové (matný nikl)!

Rozměry celé sestavy: 321cm x 198cm x 52cm (šířka x výška x hloubka)

Dodáváme v demontovaném stavu se zárukou 24 měsíců!

Doprava je zdarma!

Barevné provedení dub sonoma
Šířka 320,9 cm
Výška 197,9 cm
Hloubka 52,3 cm
Materiál lamino, MDF
Úložný prostor
Vícebarevné
Styl moderní
ABS
Sklo
Osvětlení
Úchyt kov nikl matný

Jak můžeme předejít reklamaci?

Náš tým je připraveny Vám se vším poradit a předejít tak k možným reklamacím. Rádi poradíme s výběrem látky, orientací sedací soupravy, velikosti a dekoru konkrétního zboží.

Zboží zakoupené v našem online obchodě se snažíme rozvážet především vlastními vozy. Před rozvozem prochází zboží dvojitou kontrolou. To vše, abychom jsme předešli poškození, záměně a případné reklamaci. Věřte, že se snažíme k Vaší objednávce přistupovat s maximální péčí a odpovědností a víme jak je nepříjemné, když ze zakoupeného zboží nemáte radost. Chceme mít zákazníky, kteří budou spokojeni s našimi službami, ale i se samotným zakoupeným zbožím, neboť pouze tehdy se k nám znovu vrátí.

A proto, se stejným způsobem, jako jsme Vaši objednávku vyřizovali, jsme připraveni řešit i této takzvané nepříjemné situace.

I přesto se někdy může stát, že zboží neodpovídá vašim požadavkům a vy chcete zboží vrátit nebo reklamovat.

Všichni zákazníci, kteří u nás nakoupí, mohou zboží do 14-ti dnů od převzetí vrátit a to i bez udání jakéhokoliv důvodu.

Za jakých podmínek mohu zboží vrátit

V případě, že se kupující rozhodne odstoupit od kupní smlouvy kontaktuje prodávajícího prostřednictvím zaslání e-mailu na info@nabytek-natali.cz nebo prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla prodávajícího, s tím, že písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz (tj. kupní ceny a nákladů na dodání zboží do místa určeného kupujícím). Prodávající v textové podobě potvrdí kupujícímu přijetí odstoupení. V případě odstoupení kupujícího od smlouvy, zašle nebo předá kupující prodávajícímu bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od něho obdržel; tato lhůta se považuje za zachovanou, pokud v ní kupující odešle zboží prodávajícímu. Všechny peněžní prostředky, které prodávající od kupujícího obdržel, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku způsobu dodání zvoleného kupujícím), budou vráceny kupujícímu (na uvedený účet) a to do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, nikoliv však dříve než kupující zboží prodávajícímu předá nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

Jak zboží reklamovat?

  • vyplňte prosím speciální reklamační formulář, který je k dispozici ve spodní částí této stránky v kolonce zákaznický servis Reklamace. Jeho vyplnění by mělo být pro vás jednoduché.
  • je potřebné vyplnit veškeré údaje včetně čísla a data objednávky
  • důležité je doložit foto reklamovaného dílů nebo produktu
  • do poznámky popsat důvod reklamace
  • poté formulář ODESLAT, kde začíná proces řešení vaší reklamace (podle zákona je na vyřízení reklamace 30 pracovních dnů), ale po doložení potřebných podkladů se snažíme reklamované zboží řešit co nejrychleji.

V případě, že byste měli jakékoliv dotazy tykající se vracení či výměny zboží, můžete se na nás kdykoliv obrátit.


11 039 Kč

Tento produkt je zařazen v kategoriích:

Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online