5 tipů na Valentýna pro single i zadané

Hledáte nějaké originální nápady co dělat sami – je důležité mít rád i sám(a) sebe, nebo s partnerem, na svatého Valentýna doma? Pojďme si jich pět říct!

 1. Pusťte si romantický film.
  Je to přece Svatý Valentýn, každý bychom se měli alespoň tento jeden večer naladit trochu romanticky. Pusťte si romantický film, napínavé drama mezi dvěma středoškoláky anebo něco smutnějšího, ale romantického jako je Titanic. Pohodlně si lehněte na pohovku v obýváku, uvolněte se a sledujte do konce večera tyto filmy.
 2. Ukuchtěte si v kuchyni valentýnské menu.
  Co by to přece bylo za speciální večer, kdybyste se koukali na film s prázdným žaludkem! Je spousta pokrmů, které připomínají lásku a jsou mezi nimi i velmi základní a obyčejné pokrmy. Příkladem jsou palačinky zdobené jahodovým sirupem a cukrem, horká láska. Z hlavních jídel potom zkuste těstoviny ve tvaru srdíček s libovolným masem, a také můžete zkusit rajskou polévku. Pokud vaříte sami,posaďte se v kuchyni chvíli do křesla, a odpočiňte si. Hlavně nic neuspěchejte. Pokud máte partnera,můžete si rozdělit přípravu menu půl na půl, ať to odsýpá rychleji.
 3. Dejte si koupel.
  Ať už jste single nebo zadaní, k naladění pravé valentýnské atmosféry vám poslouží romantická koupel ve vaně s masážními tryskami. Je vhodná pro jednoho nebo dva lidi a k umocnění nálady můžete přidat i voňavou pěnu do koupele. Uvolníte se a odpočinete si například před nebo po výše zmíněných aktivitách.
 4. Zacvičte si.
  Koho z vás by napadlo si na Valentýna zacvičit? Většinu z vás pravděpodobně ne, ale pokud to zkusíme, rozhodně nebudete litovat. Dále si můžete dokonce dát i nějaké valentýnské předsevzetí ohledně cvičení a s prací na sobě budete, pokud jste teď sami, třeba s někým jako vy Valentýna trávit! Navíc vám na jednoduché cvičení stačí kvalitní koberec.
 5. Aktivitu v ložnici necháme raději pouze na vaší fantazii, které se meze nekladou.

Přejít nahoru